Het nieuws werd vorige week breed uitgemeten, de ABN AMRObank verlaagde het rentepercentage op spaartegoeden naar 0 % . Het zat al even in de pen, het moest er dus een keer van komen. Nu er een bank over de dam is zullen de anderen ook wel volgen.
Jouw spaarcenten op de bank zetten om er nog profijt van te hebben heeft nu géén enkele zin meer. Een paar dagen na het nieuws las ik het bericht: Koopzegels sparen? Dit is waarom het slim is om deze maand te beginnen.
Het goede oude sparen van koopzegeltjes levert je tegenwoordig meer geld op dan je geld op een spaarrekening zetten, stond er in het bericht te lezen.
Lees hier meer >>>>>
Tja . . . wij wisten dat al lang. Wij kopen (sparen) al jaren spaarzegels bij de supermarkt waar ook Max Verstappen, Tom Dumoulin en Frank Lammers hun dagelijkse boodschappen doen. Eén keer per jaar vlak voor onze zomervakantie wisselen wij de boekjes met zegels in en profiteren wij van de rente die op de koopzegels bij de vriendelijke supermarkt (HALLO . . .) gegeven wordt.
Tijdens onze vakantie genieten wij dan van het spaartegoed en de rente van vele heerlijke maaltijden in Portugese restaurants. Wij doen dat al jaren.
